Dekorativní kazeta
stříbro 800/1000, ve tvaru vodního hradu se čtyřmi věžemi v nároží a tepaným figurálním dekorem s motivem vodních nymf se zvířaty, víčko na stěžejce zakončené postavou Najády, v. 1.158,70 g, výška 22 cm, značeno Schleissner&Söhne, Hanau, kolem 1900, vídeňský dovoz. punc 1902 - 22 (Ši)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 75.000,-
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Dekorativní kazeta
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |